25.09.2009 - 09:16

ЗАЯВА
Координаційної Ради Львівської обласної громадської організації «Захист дітей війни»

9 вересня цього року як стало відомо (партійний сайт СПУ) в залі партійного офісу СПУ керівництвом СПУ була скликана так звана «позачергова конференція» громадської організації «Захист дітей війни».

Керівництво СПУ на чолі з Морозом О.О. ще раз зробило крок до знищення або розколу Всеукраїнської громадської організації «Захист дітей війни». Мало їм створеної ними партії «Дітей війни», так вони зазіхають ще на цілу громадську організацію «Захист дітей війни», намагаючись перетворити її (організацію) в партійний придаток до СПУ, надіючись тим самим прибавити імідж своїй партії. Марні надії збанкрутілої партії та її керівників.

Львівська обласна громадська організація засуджує протиправні дії керівників СПУ по розколу ВГО «Захист дітей війни» і категорично заявляє, що ніяких делегатів від обласної організації на цю «позачергову конференцію» не обирала і не делегувала. Так звані делегати від Львова (Орджонікідже Е.Д. та Філіпчак Л.П.) є самозванцями, ніким не обрані і не делеговані. Вони є партійними фукціонерами від партії «Діти війни» та СПУ.

Отже, якщо ця «позачергова конференція» складається з таких делегатів, як Орджонікідже та Філіпчак, то як вона («позачергова конференція») може вважатися легітимною.

Ми вважаємо, що це чистої води провокація для того, щоб розвалити ВГО «Захист дітей війни». Ганьба таким провокаторам. ВГО «Захист дітей війни» є і буде монолітною і єдиною громадською організацією, яка об’єднує всіх людей повіку, а не по ідеології. Не піддавайтесь на провокацію. Будьмо єдині!

Від імені координаційної ради Львівської обласної громадської організації «Захист дітей війни»
Голова М.С. Климко

Коментарі, залишені відвідувачами сайту

Поки що немає нічого.

Вибачте, коментування на разі закрито