3.11.2009 - 12:28

Хворих дуже багато, в аптеках аншлаги, черги, скуповують противірусні припарати, ліки від грипу та ГРВІ, вітаміни.

Небезпечний вірус Н1N1 вирізняється тим, що ускладнюється нетипічною пневманією.

З п’ятниці по неділю від нетипічної пневманії, за офіційними даними, у місті Львові померло 39 чоловік. Лікарі це пояснюють тим, що хворі дуже пізно звернулися по медичну допомогу. «Свинячий грип»  вражає людей віком від 20 до 45 років, тобто працездатне населення, цій категорії людей потрібні лікарняні листи, тому по допомогу до лікарів вони звертаються відразу. А громадянам похилого віку доводиться часто-густо викликати швидку або лікаря додому.

Помирають люди молодого віку, які не мали жодних фонових захворювань. Стан їхнього здоров’я погіршується, як правило, на 4-5 добу і вони потрапляють до реанімаційних відділень стаціонару з діагнозом - пневманія.

Поки що ніхто не може пояснити чому помирають люди саме працездатного віку.

Звичайний грип найчастіше викликає ускладнення у дітей та людей похилого віку.

Голова Ради Львівської обласної партії «Справедливість»
В. Гуменюк

Коментарі, залишені відвідувачами сайту

  1. В інтерв’ю виданню «Високий Замок» головний пульмонолог Львівщини Надія Рудницька привела статистику захворюваннь і смертей від цієї хвороби. Згідно цих статистичних даних щороку від пневмоній на Львівщині помирає близько двохсот хворих. Наприклад у 2007 році померло 205 дорослих людей, у 2008-му – 182 хворих, а за дев’ять місяців 2009 року від пневмоній померло 105 осіб. Таким чином аби ситуація на Львівщині почала бути нетипово загрозливою, протягом трьох місяців, які залишилися до кінця року там повинно померти ще більше сотні людей. Тим не менше лікарі не радять заспокоюватися і закликають дбати за своїм здоров”ям, не переохолоджуватися і не перевтомлюватися, регулярно харчуватися, вчасно звертатися до лікарів і не покладатися виключно на самолікування.
    http://maidan.org.ua/static/news/2009/1256919744.html

    Комментарий от liliy — 03/11/2009 @ 18:22

Вибачте, коментування на разі закрито