17.11.2009 - 13:39

Перебуваючи 17 листопада у Кривому Розі лідер партії «Справедливість» у відповіді на питання кореспондента каналу «Рудана» зазначив, що багато районів Дніпропетровщини, Донбасу, Заходу України є екологічно небезпечними і потребують особливої уваги з боку держави.

«Природні ресурси використовуються по-варварськи. Практично третина українського експорту – це ресурси. А вони ж не безкінечні!», - говорить Станіслав Ніколаєнко. – Особливо питної води. В Україні її запасів залишилось на 70-80 років. Уряд Блоку лівих та лівоцентриських сил буде стимулювати використання замкнених циклів використання питної води на виробництві, зрошуванні.

У разі обрання президентом кандидата від Блоку лівих сил буде змінено ставлення бізнесу до природних ресурсів. - «Оподаткування буде жорстким для тих, хто видобуває корисні копалини, спалює кисень, знищує дерева, забирає безконтрольно питну воду. Будемо стимулювати економіку знань, а не екстенсивну, видобувну економіку», - заявив С.Ніколаєнко.

Видобувна галузь потребує організаційного зміцнення, слід негайно відновити структури, які опікувались видобутком, геологією, розвідкою місцезнаходжень корисних копалин, природних ресурсів.

«В умовах кризи, природні ресурси – це джерело збагачення українських олігархів. Миритися з цим неможна!» - підсумував Станіслав Ніколаєнко.

Коментарі, залишені відвідувачами сайту

Поки що немає нічого.

Вибачте, коментування на разі закрито